Wethouder Dubbelaar gaat spreekuren in Leidschenveen-Ypenburg houden

29 juli 2026 / Nieuws

Raadslid Damiën Zeller: “Met Arjen Dubbelaar krijgt dit stadsdeel een wethouder die precies weet wat hier speelt”

Hart voor Den Haag is verheugd dat Arjen Dubbelaar aantreedt als stadsdeelwethouder voor Leidschenveen-Ypenburg. Dubbelaar was jarenlang actief als stadsdeelraadslid en kent het stadsdeel daardoor van binnenuit. Zelf woont hij in Wateringse Veld, ook een Vinex-wijk, waardoor hij goed weet tegen welke problemen bewoners van dit type wijken aanlopen.

Damiën Zeller, die als raadslid het stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg in zijn portefeuille heeft en met zijn gezin in Morgenweide woont: “Arjen kent dit type stadsdeel door en door. Hij weet hoe het is als de basisvoorzieningen achterblijven bij de groei van de wijk. Dat is precies de wethouder die Leidschenveen-Ypenburg nodig heeft.”

Hart voor Den Haag wil dat de mentale afstand tot het stadhuis kleiner wordt voor bewoners van Leidschenveen-Ypenburg. Daarom komen er spreekuren in het stadsdeel, zowel vanuit het college als vanuit de fractie. Wethouder Dubbelaar houdt namens het college spreekuur in het stadsdeel, terwijl raadslid Zeller namens Hart voor Den Haag een eigen spreekuur organiseert voor bewoners.

Zeller: “Bewoners van Leidschenveen-Ypenburg moeten niet het gevoel hebben dat ze helemaal naar het stadhuis dienen te reizen om eindelijk eens gehoord te worden. Met deze spreekuren komen we gewoon naar hen toe. Ombudspolitiek op z’n mooist.”

Foto Arjen Dubbelaar: gemeente Den Haag

Doe mee en volg ons!