Bestuur vereniging Hart voor Den Haag

Bram Reitsma

Bram Reitsma

Voorzitter vereniging Hart voor Den Haag
Diana van der Velden

Diana van der Velden

Secretaris vereniging Hart voor Den haag.
Hugo van Horssen

Hugo van Horssen

Penningmeester vereniging Hart voor Den Haag
Michel Zaadhof

Michel Zaadhof

Algemeen bestuurslid vereniging Hart voor Den Haag
Henk van den Brink

Henk van den Brink

Algemeen bestuurslid vereniging Hart voor Den Haag

Lex Kraft van Ermel

verenigingscoördinator

Hart voor Den Haag Stadsdeelteams

Centrum

centrum@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Lex Kraft van Ermel

wijkvertegenwoordigers:

Mohamed Balah
Rudy van Baarle
Evert Roeleveld
Erik van Zanen

Raadslid: Ralf Sluijs

Scheveningen

scheveningen@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Lorraine Groeneveld

wijkvertegenwoordigers:

Patrick Roos
Wout van Tongeren
Dick de Jong

Raadslid: René Oudshoorn

Segbroek

segbroek@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

John van Leeuwen

wijkvertegenwoordigers:

Anna Jedra
Jan Smith

Raadslid: William de Blok

Haagse Hout

haagsehout@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Functie vacant

wijkvertegenwoordigers:

Herbert Bergman

Raadslid: Jelle Meinesz

Laak

laak@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Henk van Schepen

wijkvertegenwoordigers:

Heather Dreve
Maurice den Engelse
Ingrid Noorlander-Heetveld

Raadslid: Nino Davituliani

Escamp

escamp@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Wim van Ettinger

wijkvertegenwoordigers:

Anita Fontijn
Kevin vd Valk
Rico Roosen
Cor Zwalve
Pim Wijnakker

Raadslid: Arjen Dubbelaar

Leidschenveen-Ypenburg

lveen-yp@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Functie vacant

wijkvertegenwoordigers:

Bob van Eikeren
André Mansveld
Jos Hania
Thijs Pince van der Aa

Raadslid: Richard de Mos

Loosduinen

loosduinen@hartvoordenhaag.nl

Stadsdeelvoorzitter:

Rinus Vorstenbosch

wijkvertegenwoordigers:

Frans Buijs
Tom van Rooijen
Monique van Stuijvenberg
Sandra van der Kleij
Sander ter Horst

Raadslid: Janice Roopram

vacatures

vrijwilligers

Stadsdeelvoorzitter / wijkvertegenwoordiger

Hart voor Den Haag is altijd op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die mee willen werken aan het succes van onze partij.

Interesse? neem contact op met verenigingscoordinator Lex Kraft van Ermel voor informatie of een afspraak om eens te komen praten over de mogelijkheden.

lex.kraftvanermel@denhaag.nl