Fractieleden

Wij stellen u voor aan onze raadsleden en fractiemedewerkers.

Richard de Mos

Fractievoorzitter Verantwoordelijk voor stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg

Richard is bereikbaar via richard.demos@denhaag.nl

Arjen Dubbelaar

Vice Fractievoorzitter Portefeuilles : commissie bestuur ; veiligheid, integratie. Commissie ruimte: OCC, statushouders. Verantwoordelijk voor stadsdeel Escamp

Arjen is bereikbaar via arjen.dubbelaar@denhaag.nl

Janice Roopram

Raadslid Portefeuilles: Commissie Samenleving (Welzijn; Volksgezondheid; Emancipatie; Jeugd(zorg); Burgerschap; Media; Sociale Zaken; Werkgelegenheid). Verantwoordelijk voor stadsdeel Loosduinen

Janice is te bereiken via janice.roopram@denhaag.nl

Nino Davituliani

Raadslid Portefeuilles: Commissie Samenleving: integratie en wijkaanpak, onderwijs, sport en cultuur. Verantwoordelijk voor stadsdeel Laak

Nino is te bereiken via nino.davituliani@denhaag.nl

Jelle Meinesz

Raadslid Portefeuilles: Commissie Leefomgeving (Verkeer; Leefomgeving; waaronder handhaving; Haagse Markt). Verantwoordelijk voor stadsdeel Haagse Hout

Jelle is te bereiken via jelle.meinesz@denhaag.nl

Ralf Sluijs

Raadslid Portefeuilles: Commissie Bestuur en Rekeningencommissie (Burgerzaken; Personeel; Financiën; ICT; Economie; Citymarketing; Internationale Zaken; Horeca). Verantwoordelijk voor stadsdeel Centrum

Ralf is te bereiken via ralf.sluijs@denhaag.nl

René Oudshoorn

Raadslid Portefeuilles: Commissie Leefomgeving (Milieu; Klimaat; Energie en duurzaamheid; Stadsboerderijen; Natuur; Dierenwelzijn) Verantwoordelijk voor stadsdeel Scheveningen

René is te bereiken via rene.oudshoorn@denhaag.nl

William de Blok

Raadslid Portefeuilles: Ruimtelijke Ordening (Ruimtelijke ordening; Gebiedsontwikkeling; Volkshuisvesting; Grondbedrijf; Monumentenzorg; Vastgoed). william.deblok@denhaag.nl Verantwoordelijk voor stadsdeel Segbroek.

William is te bereiken via william.deblok@denhaag.nl

Mohamed Balah

Fractievertegenwoordiger Portefeuilles ; Commissie Leefomgeving; OV, Haagse Markt, buiten markten

Mohamed is te bereiken via:
mohamed.balah@denhaag.nl

Monique van Stuijvenberg

Fractievertegenwoordiger Portefeuilles ; Commissie Samenleving; dak en thuislozen.

Monique is te bereiken via:
monique.vanstuijvenberg@denhaag.nl

Anna Jedra

Fractiemedewerker

Anna Jedra is te bereiken via anna.mikajedra@denhaag.nl

Lorraine Groeneveld

Social Media Manager

Lorraine is te bereiken via lorraine.groeneveld@denhaag.nl

Elias van Hees

Persvoorlichter & Beleidsadviseur

Elias is te bereiken via elias.vanhees@denhaag.nl